See on põhjus, miks teil tekib pärast festivali see „ajuturse” tunne

Glastonbury tagajärjel on paljud inimesed teatanud elektrilöögi või -laine tundest, mõned ütlevad, et see tundub peapööritusena või et see võib olla viirus.

Harvardi meditsiinikooli meditsiiniprofessor dr Michael Gibson ütleb: sümptomit kirjeldatakse lühikeste, kuid korduvate elektrilöögitaoliste aistingutena ajus ja peas ning neist teatatakse tavaliselt pärast ravimi MDMA, ecstasy, suurt kasutamist. Samuti on näidatud, et silmade kiire liikumine vallandab tihendid sagedamini.



Ta lisas: Paljud meditsiinitöötajad pole siiani teadlikud selle nähtuse võimalikust esinemisest.

Arvatakse, et see nähtus on tingitud sellest, et keha kohandub painduri tagajärjel langenud serotoniini tasemega.

Ekraanipilt 2016-07-01 kell 16.15.39_tsenseeritud



Antidepressandid ja MDMA põhjustavad sünapsi, mis töötlevad ajus keemilisi reaktsioone, hoides serotoniini kauem, kui loodus on ette näinud. Kuigi nende tühimike teaduslikud põhjused on suures osas teadmata, on väga võimalik, et see on tingitud a elektrivoolu valesti süütamine ajus, kui kogute liiga palju serotoniini.

SynapseSchematic_en.svg

Diagramm, mis näitab zapi päritolu

Nädalavahetusel Glastonburys osalenud Brendan kommenteeris teemat Glasto vestlus ütleb, et on kaks sümptomit:Peatunne, nagu oleks see ilma põhjuseta põrganud seina või ärkaks liikumatuna. Olin kivistunud, arvasin, et olen vaimseks muutunud ja jään selliseks igavesti.



Ekraanipilt 2016-07-01 kell 16.10.07_tsenseeritud

Glastonbury külastaja Leah selgitas: Ekstaas suurendab serotoniini taset ajus, nii et sellest maha tulles tekivad sellised imelikud kõrvaltoimed. See on teie aju, kes üritab oma normaalset serotoniini taset uuesti reguleerida.

Matt ütles: see lõpeb umbes nädala pärast, see on täiesti 'normaalne' ega saa tegelikult teile kahju teha, kuigi see ei tundu kena.

Lühidalt: ärge võtke mingeid ravimeid - eriti mitte unerohtusid, ärge võtke 5-HTP-d ja teie keha kohandub ise.